Kniha návštěv

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
Příspěvek na nástěnku musí být před zveřejnění schválen.
Váš email slouží pro případnou zpětnou komunikaci a nebude nikde publikován.
12 entries.
Jana Zolotarová wrote on 7.6.2018 at 14:56
5.6.2018 Na území školky se konal den dětí.Děkuji Paní ředitelce a paním učitelkám za skvělý zážitek.👍👍👍
Jana Zolotarová wrote on 16.5.2018 at 6:54
Chci poděkovat touto cestou paní učitelce Lucce a Vladce za uspořádání krásné besídky pro maminky.Vážíme si jejich práce,za jejich oddanost a lásky k dětičkám.Vystoupení dětiček bylo propracované,dojemné .Děkuji za celou mou rodinu.
Tomková wrote on 12.4.2018 at 20:56
Děkujeme paní učitelce Simonce a Ivetce za bruslařské středy. Bylo to moc prima. Děti si to užily. Rodiče Dominika T.
Větrovcovi wrote on 3.4.2018 at 20:46
Děkujeme tímto paní učitelce Ivetě a Simonce za skvělou organizaci bruslení. Fandíme každé sportovní akci, která se v naší školce uskutečnila. Rodiče Markétky V.
Monika Gondášová wrote on 10.2.2018 at 20:45
Dobrý den, ráda bych tímto způsobem poděkovala za možnost absolvovat lyžařský kurz v Mariánských Lázních, moc si toho vážíme, .... velký dík paní učitelce Ivetě Rolníkové.
Diana Veselá wrote on 9.2.2018 at 15:26
Take bych timto chtela podekovat pani ucitelce Rolnikove. Skvele zorganizovane. Dekujeme
Petr Svárovský wrote on 9.2.2018 at 13:31
Dobrý den. Rád bych poděkoval všem organizátorům, kteří se podíleli na lyžařském kurzu v Mariánských Lázních. Byla to výborná práce, skvěle organizačně zvládnutá. Jak jsme se mohli všichni rodiče přesvědčit na závěrečných závodech, děti z lyžařského kurzu byly nadšené. Pokud bude více takovýchto akcí, nebudu váhat na ně přihlásit obě naše holčičky Verunku a Klárku.
Jitka Valíčková wrote on 9.2.2018 at 11:17
Děkujeme paní ředitelce, že zorganizovala týdenní lyžařský kurz pro děti v Mariánských Lázní. A paní učitelce Rolníkové za doprovod. Dcera byla nadšená.
Miriam Šelepová wrote on 7.2.2018 at 20:04
Děkujeme vedení mateřské školy a také paní učitelce Rolníkové za zařazeni lyžařského kurzu do programu školky . Děti měly možnost osvojit si základy lyžování v kolektivu kamarádů . Takže počáteční nejistotu vystřídala radost ze společného sportování a skvělý zážitek pro všechny . Rodiče od Miládky
Svarovska wrote on 6.2.2018 at 19:01
Vážená paní ředitelko, děkujeme za možnost účastnit se lyžařského kurzu. Zážitek pro děti i rodiče náramný, vše perfektně profesionálně zorganizovane. Svarovska Jitka maminka Verunky
Markéta Floriánová wrote on 29.1.2018 at 8:52
Ráda bych poděkovala paní učitelce Rolníkové za skvělou organizaci lyžařského kurzu, za její úžasnou energii, kterou do toho vložila. Syn si lyžování moc užil, všechno klaplo na jedničku.
Jindra Fedasová wrote on 12.12.2017 at 17:28
Vážená paní ředitelko. Právě jsem se vrátila z vánoční besídky třídy "KRTEČKŮ" . Jsem dojata a nadšena z celého vystoupení ! Paní učitelka Nikola dokáže děti dobře motivovat k přirozenému projevu při zpěvu ,pohybu i přednesu . S celou rodinou jsme navštívili vystoupení ČERTÍKŮ v chebském muzeu i na náměstí a všude to byl krásný zážitek. Děkuji Vám za něj a přeji Vám všem ve školce krásné vánoce a šťastný nový rok 2018. Babička Viktorka Fedase