Nápady a tvoření

Milé děti, maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, tetičky, strýčkové, prostě všichni, kdo jste právě nahlédli na stránky naší mateřské školy.   Pokud máte chuť si s námi hrát, nabízíme Vám aktivity připravené pro naše děti právě na tento měsíc. Jsou jednoduché, pro všechny zábavné a poučné.  Postupně Vám budeme nabízet další podněty a hry tak, jak je paní učitelky pro děti připravily.  Až se sejdeme v mateřské škole, budeme mít radost, když nám přinesete ukázat a pochlubit se, co děti umí nového a obrázek vystavíme na nástěnku.

Přejeme Vám pevné zdraví, radostných okamžiků strávených v rodinném kruhu. 

Kolektiv učitelek Mateřské školy Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace, Cheb, 350 02

Ke stažení: BŘEZEN – MĚSÍC KNIHY A POHÁDEK 

Ke stažení: NA FARMĚ POZNÁVÁME MLÁĎATA

Ke stažení: POJĎTE S NÁMI DO ZOO

Ke stažení: ČTEME V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Ke stažení: JÓGOVÁ RELAXACE PRO DĚTI

Ke stažení: Pohádka O KOBLÍŽKOVI (MASOPUST)

Ke stažení: VÍTÁME JARO

Ke stažení: JARNÍ VÝLET

Ke stažení: Budeme mít školáka

Ke stažení: Veselé velikonoce

Ke stažení: Ahoj_ja_jsem_Korona!

KNIHA ke stažení: Nápady náměty inspirace

Ke stažení: AKTUÁLNÍ SITUACE V MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH

 

(Některé obrázky a náměty nejsou kvalitní, můžete si je upravit. Náměty hledáme na stránkách https://cz.pinterest.com/ nebo http://krokotak.com/a upravujeme podle našich potřeb v příslušném programu.)