Zahrada – naše chlouba

„Vize přestane být snem“

Když 3.6.2009 zahájila firma ALGON a.s. práce na naší zahradě, nevěřili jsme, že za tři měsíce se opravdu „sen stane vizí“.
Zastupitelé města Cheb prostřednictvím projektu“ revitalizace zahrad mateřských škol“ splnili, co slíbili.

„Máme krásnou novou zahrádku!“

Začali jsme si ji užívat v září nového školního roku 2009/2010.
Na zahradě byly provedeny rozsáhlé vegetační , sadové a terénní úpravy, modernizace mobiliáře, repase travních ploch.

Celková cena úprav : 7 079 186,-Kč

Autor studie úpravy areálu zahrady je pan Ing.V.Dufek a M.Dufková- zahradní a parková spol.s.r.o. Mariánské lázně. Děkujeme všem, kteří mysleli na děti předškolního věku, kterým zde dnes můžeme nabídnout bohatý herní program s maximálním pohybovým vyžitím na čerstvém vzduchu a v krásném prostředí živé rozkvetlé vegetace, která vytváří veselejší ráz dětské zahrady. Teprve na jaře uvidíme poprvé jaké barvy květin, keřů a stromů nás na zahradě uvítají vzhledem a vůní. Přijďte se také podívat. Znovu tu krásu vyfotíme.

Ředitelka školy Jana Brabcová

eubaner

Napsat komentář