Úvodní stránka

Provoz mateřské školy od 12.04.2021 (07.04.2021)

Vážení rodiče,

dovoluji si Vás informovat, že činnost určených škol je od příštího týdne ukončena. Péče o děti pracovníků vybraných profesí bude zajišťována v souladu s přijatým mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví v kmenových školách těchto dětí.

Od pondělí 12.04.2021 bude opět zahájen provoz naší mateřské školy, a to

– pro děti, které navštěvují naši mateřskou školu v posledním povinném předškolním roce

– pro děti rodičů vybraných profesí, které jsou zapsány v naší mateřské škole

V mateřské škole budou vytvořeny skupiny maximálně 15 dětí na třídu.

Nástup dětí je podmíněn testováním antigenními testy, které budou prováděny 2xtýdně tzv. samotestováním (s asistencí zákonného zástupce), vždy v pondělí a ve čtvrtek.  K testování dětí bude vyčleněna jedna místnost s možností větrání, vybavená dezinfekčními přípravky a vším potřebným k provedení testování. Žádáme proto rodiče, aby v tyto dny počítali s časovou rezervou a do MŠ přicházeli v době od 06,30 do 07,45 hodin. Výsledek testu se odečítá po 15 minutách. Prosíme rodiče o trpělivost, i my chceme, aby děti do MŠ chodily a proto je nutné dodržovat nařízení a opatření.

Děkujeme za Vaši spolupráci a těšíme se na Vás

kolektiv mateřské školy

Zápis dětí do povinného předškolního vzdělávání (19.3.2021)

Zápis se uskuteční 3. až 14.května 2021 vždy od 8 do 12 hodin. K zápisu do povinného předškolního vzdělávání se dostaví děti narozené od 1.9.2015 do 31.8.2016. Termín zápisu se týká i mladších dětí. Vzhledem k epidemiologické situaci lze předpokládat, že zápis se uskuteční bez osobní přítomnosti dětí. Přihlaste se prosím na www.elektronickypredzapis.cz v termínu od 12.4. do 23.4.2021, zde si vyplníte žádost, kterou vytisknete, necháte potvrdit lékařem a podepsanou doručíte v termínu zápisu do mateřské školy.

Způsoby doručení podepsané a lékařem potvrzené žádosti:

• do datové schránky školy
  • e-mailem s elektronickým podpisem zákonného zástupce
  • poštou (rozhodující je datum podání na poštu)
  • osobním podáním ve škole

Kritéria přijímání dětí do mateřské školy:

• děti 5-6 leté a děti s odkladem školní docházky patřící do spádové oblasti  (max. 5000 bodů)
  • děti se speciálními vzdělávacími potřebami (max. 4500 bodů)
  • děti 4 leté patřící do spádové oblasti (max 4000 bodů)
  • děti 3 leté patřící do spádové oblasti )max. 3000 bodů)
  • sourozenci dítěte docházejícího do mateřské školy (max. 1000 bodů)

plakát k informaci o zápisech do MŠ stáhnete zde:

zápis dětí 2021 MŠ

Zápis do 1. tříd – 5. ZŠ Cheb (19.3.2021)

Zápis do 1.ročníku

Zápis do 1.ročníku základního vzdělávání se uskuteční 14. a 15. dubna 2021. Vzhledem k epidemiologickým opatřením sledujte informace na webových stránkách základních škol.

Informace pro rodiče

Jídelny nebo výdejny školního stravování mateřských škol mají v době uzavření mateřských škol obdobný režim, jako mají v základních školách. Obědy za dotovanou cenu si mohou zákonní zástupci dětí odebírat jako jídlo s sebou. Zároveň může zařízení nadále sloužit pro stravování zaměstnanců.
Vzhledem ke skutečnosti, že byla naše mateřská škola určena jako vybraná škola pro vykonávání nezbytné péče o děti rodičů vybraných profesí, jsme nuceni z organizačních důvodů přerušit provoz školního stravování.

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ PRO 5-7l. DĚTI

Vážení rodiče, připravily jsme si pro Vás a Vaše děti projekt Alfíček, se kterým Vás seznámí Vaše paní učitelky prostřednictvím emailové komunikace. Děkujeme, že pomáháte Vašim dětem v této nelehké době a aktivně je připravujete na vstup do ZŠ.

Vaše paní učitelky

Vážení rodiče připravily jsme pro Vás v sekci dokumenty stránku,

Nápady a tvoření,

kde si můžete stáhnout dokumenty a obrázky, jenž jsme pro Vás připravily.

Školička bruslení 2020

ČARUJI VELKÉ KOUZLO – ZAHRADNÍ SLAVNOST MDD

Čaruji velké kouzlo 2019

Rozhýbejte naše děti

slunicko

“Vstávej sluníčko, vstávej a hřej, krásně je na světě, nezhasínej.

Usměj se do rosy a kdo tě poprosí, úsměv mu dej, srdce zahřej.

Rozsviť se sluníčko, zahřej nás maličko,

chceme si u tebe chviličku hrát, ve tmě a bez tepla budeme se bát.

Směje se sluníčko na ten náš svět, jasné a kulaté, zlaté jak med.

Světlo a teplíčko, to naše sluníčko vykouzlí hned, pro celý svět.”

Mateřská škola Cheb, Osvobození 67, příspěvková organizace

s odloučeným pracovištěm Pastýřská 4,Cheb